Już wkrótce - modernizacja zestawów komputerowych

W listopadzie br.  zostanie przeprowadzona modernizacja zakupionego w ramach projektu sprzętu komputerowego oddanego w bezpłatne użytkowanie 200 uczestnikom oraz 7 jednostkom podległym, w sumie 257 zestawów komputerowych. W okresie od 16 do 29 listopada 2015 roku Wykonawca – firma NBIT Spółka Jawna, 41-500 Chorzów, ul. Metalowców 13 a przeprowadzi modernizację w poniższym zakresie:
- wymiana myszy i klawiatury,
- podwojenie pamięci RAM,
- czyszczenie i przegląd serwisowy zestawów komputerowych,
- aktualizacja oprogramowania.

            W listopadzie br. przedstawiciel firmy NBIT Spółka Jawna będzie się kontaktował telefonicznie ze wszystkimi osobami biorącymi udział w projekcie celem ustalenia dogodnego terminu modernizacji użytkowanego przez nich sprzętu komputerowego. W przypadku zmiany danych teleadresowych wszyscy uczestnicy projektu proszeni są o niezwłoczny kontakt z biurem projektu, pod numerem telefonu 85 65 65 829 lub 85 65 65 813 lub drogą elektroniczną pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

            Zważywszy na fakt, iż powierzony uczestnikom projektu sprzęt komputerowy, w ramach zachowania trwałości efektów projektu będzie użytkowany przez kolejnych 5 lat zaplanowana modernizacja wpłynie na poprawę efektywność jego użytkowania oraz umożliwi wymianę elementów, które najszybciej ulegają zużyciu (np. mysz, klawiatura).

            Wraz z modernizacją przeprowadzona zostanie kontrola wykorzystania powierzonego sprzętu komputerowego przeprowadzona przez osoby zaangażowane w realizację projektu na losowo wybranej grupie kontrolnej uczestników. Z przeprowadzonej kontroli każdorazowo sporządzony zostanie protokół kontroli.  

Utworzono: wtorek, 10, listopad 2015 11:44

bannery eu Dotacje na innowacje. Inwestujemy w Waszą przyszłość
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013

Copyright © 2014 Urząd Miasta Siemiatycze - siemiatycze.eu