UWAGA !!!!!! KONKURS

„Otwarci na świat – Internet w naszym domu”. Rysunek komputerowy wykonany przez dzieci z rodzin - beneficjentów Działania 8.3 PO IG”


Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji organizuje konkurs „Otwarci na świat – internet w naszym domu”.

Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku 8-12 lat z rodzin, które otrzymały komputer i dostęp do Internetu dzięki udziałowi w projekcie realizowanym w ramach Działania 8.3 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Jego celem jest promocja Działania poprzez uhonorowanie najciekawszych prac graficznych wykonanych przez uczestników.

Dzieci mogą nadsyłać prace graficzne wykonane dowolną techniką komputerową, które pokażą, co internet zmienił w ich życiu lub życiu ich rodziny. Dla 12 najlepszych prac przewidziano nagrody-niespodzianki.

Zgłoszenia konkursowe należy przesłać w terminie do dnia 1 grudnia 2014 r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Szczegółowe informacje nt. konkursu znajdą Państwo pod linkiem: https://mac.gov.pl/aktualnosci/rusza-konkurs-otwarci-na-swiat-internet-w-naszym-domuUtworzono: środa, 19, listopad 2014 12:02

bannery eu Dotacje na innowacje. Inwestujemy w Waszą przyszłość
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013

Copyright © 2014 Urząd Miasta Siemiatycze - siemiatycze.eu